۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » اسلایدر
  • شناسه : 2207
  • ۲۱ آذر ۱۴۰۱ - ۹:۳۳
  • 185 بازدید
  • ارسال توسط :

جلسه ستاد تسهیلات سفر شهرداری آب پخش در تاریخ ۲۰ آذرماه ۴۰۱ به ریاست مهندس خجسته پور شهردار برگزار شد.

شهردار آب پخش در این نشست با اشاره به در پیش بودن ایام نوروز و ضرورت برنامه ریزی جهت استقبال از مسافران نوروزی اظهار داشت:در سالهای گذشته بخاطر شیوع بیماری کرونا سفرهای نوروزی را کمتر شاهد بودیم  و ستاد تسهیلات سفر نیز بصورت جدی تشکیل نشد ولی در نوروز پیش رو با توجه به فروکش کردن بیماری کرونا و تاکیدات فراوان مسئولان مبنی بر برنامه ریزی لازم جهت سفرهای نوروزی باید اقدامات لازم را در این راستا داشته باشیم.

مهندس افشین خجسته پور افزود:بهسازی پارک ها و محل اسکان مسافران نوروزی باید مورد اهتمام ویژه قرار گیرد و کلیه امکانات شهرداری برای استقبال از مهمانان نوروزی بسیج شود.

وی افزود:رنگ آمیزی سنگ جدول بلوارها و میادین و خیابان های اصلی  و پارک های شهر انجام می شود و برطرف کردن مشکلات روشنایی معابر عمومی نیز در دستور کار قرار دارد.

شهردار آب پخش ابراز داشت:جشن ها و برنامه های متنوع فرهنگی با همکاری گروه های فعال هنری و فرهنگی سطح شهر در ماه های پایانی سال و نوروز نیز برگزار می شود.

مهندس خجسته پور بیان داشت:مجموعه شهرداری جهت آماده سازی شهر قبل از ایام نوروز و استقبال از مسافران بسیج خواهد شد و انشالله تلاش می کنیم شهر را به گونه ای شایسته برای میزبانی از هموطنان عزیز مهیا کنیم.

مهندس بهزاد بویری رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر آب پخش نیز در این نشست ابراز داشت:برنامه ریزی مناسب جهت زیباتر شدن سیمای عمومی شهر قبل از فرا رسیدن نوروز ۴۰۲ باید توسط شهرداری انجام و عملیاتی شود.

وی افزود:ما در شورای شهر نیز همراه مجموعه شهرداری هستیم و هر جا لازم باشد کوتاهی نخواهیم کرد.

مهندس بویری بیان داشت:بهسازی فضای سبز و رنگ آمیزی المان ها و سنگ جدول ها و مناسب سازی معابر و اماکن تفریحی و توجه به اسکان مسافران باید مد نظر باشد.

وی از تلاشهای مجموعه فضای سبز شهرداری قدردانی کرده و افزود:باید تلاش شود فضای سبز با آبیاری به موقع و مناسب و توجه بیشتر در ماههای پایانی سال و عید نوروز باطراوت باشد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*