۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » دسته‌بندی نشده
  • شناسه : 1737
  • ۰۹ دی ۱۴۰۰ - ۱۳:۱۷
  • 95 بازدید
  • ارسال توسط :
در نشست ستاد بحران شهرداری آب پخش چه گذشت؟
در نشست ستاد بحران شهرداری آب پخش چه گذشت؟

در نشست ستاد بحران شهرداری آب پخش چه گذشت؟

نشست ستاد بحران شهرداری آب پخش صبح امروز با حضور غلامرضا وفایی رئیس شورای شهر،جعفر مهرآوران سرپرست شهرداری،بهزاد بویری نائب رئیس شورای شهر،اسفندیار عباسی عضو شورای شهر،ایرج حقیقی معاون بهره برداری آبفای آب پخش،برخی اعضای ستاد بحران شهرداری و برخی معتمدان محلی در شهرداری آب پخش تشکیل شد.

نشست ستاد بحران شهرداری آب پخش صبح امروز با حضور غلامرضا وفایی رئیس شورای شهر،جعفر مهرآوران سرپرست شهرداری،بهزاد بویری نائب رئیس شورای شهر،اسفندیار عباسی عضو شورای شهر،ایرج حقیقی معاون بهره برداری آبفای آب پخش،برخی اعضای ستاد بحران شهرداری و برخی معتمدان محلی در شهرداری آب پخش تشکیل شد.

 

رئیس شورای اسلامی شهر آب پخش؛

اعضای ستاد بحران شهرداری در آمادگی کامل باشند/برداشتن لوله های موجود در کانال جنب میدان شهرداری در اسرع وقت انجام شود و هرگونه خسارت مالی یا جانی به مردم و قصور در این موضوع متوجه آبفا خواهد بود

رئیس شورای اسلامی شهر آب پخش در نشست ستاد بحران شهرداری اظهار داشت:شورای شهر برای انجام بهتر وظائف خود تقسیم کار کرده اند و هر عضو شورا مسائل و مشکلات یک منطقه از شهر را پیگیری می کنند

غلامرضا وفایی با تشکر از مجموعه شهرداری بخاطر تلاش جهت لایروبی کانال های دفع آبهای سطحی و غیره ابراز داشت:با توجه به‌ هشدارهای هواشناسی،اعضای ستاد بحران شهرداری در آمادگی کامل باشند

رئیس شورای اسلامی شهر آب پخش در ادامه با تشکر از آبفا و شهرداری و سایر دست اندرکاران بخاطر اجرای پروژه جابجایی تاسیسات جنب میدان شهرداری اظهار داشت:بخشی از پروژه انجام شده و متاسفانه بخشی از آن که برداشتن لوله های موجود در کانال هنوز انجام نشده و باید در اسرع وقت صورت گیرد و هرگونه خسارت مالی و جانی به مردم بابت تاخیر در برداشتن این لوله ها متوجه آبفا خواهد بود.

 

 

سرپرست شهرداری آب پخش؛

اعضای ستاد بحران شهرداری در آمادگی کامل قرار دارند/از ابتدای پائیز تاکنون ۴ جلسه ستاد بحران در شهرداری تشکیل شده و هماهنگی های لازم صورت گرفته است

سرپرست شهرداری آب پخش گفت:اعضای ستاد بحران شهرداری در آمادگی کامل قرار دارند و در صورت نیاز وارد عمل خواهند شد.

مهندس جعفر مهرآوران در نشست ستاد بحران شهرداری اظهار داشت:از ابتدای پائیز تاکنون ۴ جلسه ستاد بحران شهرداری برگزار و هماهنگی های لازم جهت مقابله با هرگونه حوادث طبیعی صورت گرفته است.

مهرآوران افزود:لایروبی کانال های دفع آبهای سطحی سطح شهر به صورت مستمر انجام می شود و در سه ماهه گذشته و در آستانه فصل بارندگی نیز با جدیت دنبال شده است.

سرپرست شهرداری آب پخش خاطرنشان کرد:جهت کم شدن آبگرفتگی کوچه مهر نیز اقداماتی صورت گرفته است که می توان به ساماندهی ورودی پل جنب بانک صادرات شامل لایروبی زیر پل و تعریض مسیر دهانه ورودی آن می شود.
وی خاطرنشان کرد:پروژه جابجایی تاسیسات کانال جنب میدان شهرداری نیز با تلاش مجموعه آبفا و همکاری نیروهای شهرداری انجام شده و انشالله انتظار داریم که توسط آبفا تکمیل و لوله ها برداشته شود

 

نائب رئیس شورای شهر آب پخش؛

تلاش ما در کمیسیون عمران شورای شهر برطرف کردن مشکلات آبگرفتگی کوچه مهر و سایر معابر درگیر این موضوع است/ارتفاع زیر پل بانک صادرات پس از لایروبی به ۱۲۰ سانتیمتر رسید

 

نائب رئیس شورای شهر آب پخش نیز در این نشست اظهار داشت:با توجه به مشکلات زیاد ساکنین کوچه مهر در ایام بارندگی،در کمیسیون عمران شورا این موضوع را مد نظر قرار داده و برنامه ریزی های کوتاه مدت و دراز مدت برای کم شدن آبگرفتگی این کوچه مورد بررسی و پیگیری قرار گرفت.

بهزاد بویری افزود:سرانجام با توجه به برآوردهای شهرداری و بررسی های انجام شده توسط کمیسیون عمران به این نتیجه رسیدیم که برای کوتاه مدت لایروبی زیر پل و تعریض و ساماندهی مسیر ورودی دهانه پل و همچنین خروجی آن را داشته باشیم که بحمدلله با تلاش نیروهای واحد عمران شهرداری انجام شد و ارتفاع زیر پل از ۵۰ سانتیمتر به ۱۲۰ سانتی متر رسید که امیدوارم تا حدودی موثر باشد.

بویری خاطرنشان کرد:البته طرح دراز مدت یعنی احداث کانال دفع آبهای سطحی در بالادست کوچه مهر نیز در شورای شهر تصویب و امیدواریم در آینده ای نزدیک اجرا شود.

 

عضو شورای شهر آب پخش؛

نیروهای امدادی شهرداری همواره پای کار بوده اند و  اقدامات ستاد بحران شهرداری در لایروبی کانال های دفع آبهای سطحی قابل تقدیر است

 

اسفندیار عباسی عضو شورای شهر آب پخش نیز در این نشست ابراز داشت:خوشبختانه با اهتمام سرپرست محترم شهرداری،اعضای ستاد بحران شهرداری همواره پای کار بوده و اقدامات لازم جهت مقابله با حوادث احتمالی را تا حد امکان انجام داده اند.

وی افزود:لایروبی کانال های دفع آبهای سطحی در سطح شهر نیز به صورت مستمر انجام شده و انتظار داریم ادامه داشته باشد

 

 

معاون بهره برداری آبفای آب پخش؛

لوله های موجود در کانال جنب میدان شهرداری در اسرع وقت برداشته می شود

 

ایرج حقیقی معاون بهره برداری آبفای آب پخش نیز در این نشست اظهار داشت:پروژه جابجایی تاسیسات کانال جنب میدان شهرداری توسط آبفا و با همکاری شهرداری انجام شد ولی به دلیل پاره ای از مشکلات مثل وجود لوله های گاز و آب فراوان در کانال نتوانستیم لوله ها را جابجا کنیم.

وی افزود:با توجه به بارندگی و وجود آب در کانال در حال حاضر امکان برداشتن لوله ها نیست ولی قول می دهم در سریعترین زمان ممکن این کار انجام شود.

 

لازم به ذکر است سایر اعضای حاضر در نشست نیز نظرات خود را مبنی بر ساماندهی کانال های دفع آبهای سطحی،هدایت آبهای روان در معابر بیان داشتند

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*