۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار
  • شناسه : 1420
  • ۳۰ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۹:۱۴
  • 59 بازدید
  • ارسال توسط :
پایان عملیات اجرایی پروژه زیرسازی چمن طبیعی شهر آب پخش در آینده ای نزدیک
پایان عملیات اجرایی پروژه زیرسازی چمن طبیعی شهر آب پخش در آینده ای نزدیک
شهردار آب پخش خبر داد؛ 

پایان عملیات اجرایی پروژه زیرسازی چمن طبیعی شهر آب پخش در آینده ای نزدیک

شهردار آب پخش گفت:پروژه زیرسازی چمن طبیعی شهر آب پخش تا قبل از خاکریزی توسط شهرداری آب پخش جهت کمک به ورزش و تسهیل شدن ورزش جوانان شهر در حال انجام است و انشالله در آینده ای نزدیک به اتمام خواهد رسید.

شهردار آب پخش گفت:پروژه زیرسازی چمن طبیعی شهر آب پخش تا قبل از خاکریزی خاک نباتی جهت کاشت چمن توسط شهرداری آب پخش جهت کمک به ورزش و تسهیل شدن ورزش جوانان شهر در حال انجام است و انشالله در آینده ای نزدیک به اتمام خواهد رسید.

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر آب پخش؛صبح امروز مهندس جعفر مهرآوران شهردار و مهندس مصطفی رضایی رئیس شورای اسلامی شهر آب پخش از پروژه در حال اجرای زیرسازی چمن طبیعی شهر آب پخش بازدید کردند.
شهردار آب پخش در حاشیه این بازدید اظهار داشت:این پروژه با پیگیری ها و حمایتهای ریاست محترم شورای اسلامی شهر آب پخش و در راستای کمک به ورزش شهر در حال انجام است.
مهندس مهرآوران افزود:مراحل زیرسازی تا قبل از خاکریزی خاک نباتی جهت کاشت چمن بر عهده شهرداری بوده که عملیات اجرایی آن در روزهای انتهایی سال گذشته شروع شد و در حال حاضر ۷۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و انشالله در آینده ای نزدیک به پایان خواهد رسید.
وی خاطرنشان کرد:این پروژه درآمدزایی چندانی برای شهرداری ندارد و جهت کمک به ورزش شهر و همکاری با ورزش و جوانان استان در حال انجام است.
شهردار آب پخش در پایان از مساعدت ها و حمایت های مسئولان استانی،شهرستان و بخش قدردانی کرد.

رئیس شورای اسلامی شهر آب پخش نیز با اعلام اینکه مهیا کردن زیرساختهای ورزش و سرگرمی برای جوانان از اولویت های مهم است ابراز داشت:برای انجام این پروژه تلاش و پیگیری فراوان نمودیم چون معتقدم مهیا نمودن زیرساختهای ورزشی و سرگرمی برای مردم و بخصوص قشر جوان از ضروریات است.

مهندس مصطفی رضایی افزود:در همین راستا و جهت همکاری با اداره ورزش و جوانان استان و تسریع در انجام پروژه،تصمیم بر آن شد زیرسازی چمن طبیعی شهر آب پخش تا قبل از خاکریزی را شهرداری انجام دهد که شهردار محترم و مجموعه نیروهای خدوم شهرداری اهتمام لازم را داشتند و بحمدلله پیشرفت فیزیکی کار بسیار خوب است و طبق گفته شهردار محترم در آینده ای نزدیک به اتمام خواهد رسید.

رئیس شورای شهر آب پخش نیز از همه مسئولان استانی،شهرستانی و بخش که در اجرای این پروژه حمایت ها و مساعدت های لازم را داشتند قدردانی کرد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*