۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » اسلایدر
  • شناسه : 1097
  • ۲۴ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۰
  • 45 بازدید
  • ارسال توسط :
محل تخلیه نخاله های ساختمانی مشخص شد/با متخلفان برخورد قانونی می شود+تصاویر
محل تخلیه نخاله های ساختمانی مشخص شد/با متخلفان برخورد قانونی می شود+تصاویر
شهردار آب پخش؛

محل تخلیه نخاله های ساختمانی مشخص شد/با متخلفان برخورد قانونی می شود+تصاویر

شهردار آب پخش گفت:محل تخلیه نخاله های ساختمانی مشخص شده و شهروندان عزیز موظفند نخاله های ساختمانی و مازاد مصالح خود را در این مکان تخلیه نمایند و در صورت مشاهده تخلیه در مانی غیر از آن با شخص یا اشخاص متخلف برخورد قانونی خواهد شد.

شهردار آب پخش گفت:محل تخلیه نخاله های ساختمانی مشخص شده و شهروندان عزیز موظفند نخاله های ساختمانی و مازاد مصالح خود را در این مکان تخلیه نمایند و در صورت مشاهده تخلیه در مکانی غیر از آن با شخص یا اشخاص متخلف برخورد قانونی خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری آب پخش؛مهندس جعفر مهرآوران با اعلام این خبر اظهار داشت:مشخص شدن محل تخلیه نخاله های ساختمانی از خواسته های شهروندان گرامی بود که با همت واحد خدمات شهری این امر محقق شد.

مهندس مهرآوران تصریح کرد:تخلیه نخاله های ساختمانی در سطح شهر و غیره موجب ناراحتی مردم و نازیبا شدن چهره شهر می شود و انتظار می رود شهروندان عزیز نخاله های ساختمانی خود را در مکان مشخص شده تخلیه نمایند.

شهردار آب پخش خاطرنشان کرد:محل مورد نظر با تابلو راهنما مشخص شده است و مکان آن بعد از اراضی کشاورزی دکتر شفیعی و نرسیده به اراضی موسوم به چهار راه  جنب محل دفن زباله  شهرداری قرار دارد.

وی تصریح کرد:از شهروندان بافرهنگ استدعا داریم نخاله های ساختمانی و مازاد مصالح خود را در صورت عدم نیاز در مکان مشخص شده تخلیه نمایند و در  صورت و مشاهده فرد یا افرادی که در مکانی غیر آن نسبت به تخلیه نخاله ها اقدام می کنند برخورد قانونی صورت گرفته و به مراجع قضایی معرفی خواهد شد.

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*