۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » اسلایدر
  • شناسه : 1128
  • ۱۳ مهر ۱۳۹۹ - ۷:۴۳
  • 122 بازدید
  • ارسال توسط :
پیام شهردار آب پخش بمناسبت هفته نیروی انتظامی
پیام شهردار آب پخش بمناسبت هفته نیروی انتظامی

پیام شهردار آب پخش بمناسبت هفته نیروی انتظامی

شهردار آب پخش بمناسبت هفته نیروی انتظامی پیامی صادر کرد.

شهردار آب پخش بمناسبت هفته نیروی انتظامی پیامی صادر کرد.

متن پیام مهندس جعفر مهرآوران بدین شرح است؛

بسمه تعالی

۱۳ مهرماه در تقویم جمهوری اسلامی ایران بنام روز نیروی انتظامی نامگذاری شده است و بدنبال آن این هفته مزین شده به نام مبارک جان برکفان و قهرمانان ناجا.

سلامت و امنیت از مولفه های بنیادین جوامع توسعه یافته هستند که بقای آنها در سایه مجاهدتها و تلاش های کادر بهداشت و درمان و نیروهای نظامی، امنیتی و انتظامی حاصل می شود و در این بین نقش و اهمیت نیروی انتظامی در برقراری نظم و امنیت در جامعه غیرقابل انکار است.

هفته نیروی انتظامی نیز فرصت ارزشمندی برای قدردانی از تلاشگران مقتدر نیروی انتظامی است که خاضعانه در حراست و حفاظت از امنیت کشور و مردم و پاسداری از دستاوردهای انقلاب اسلامی در کنار سایر نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران، پیشگام می باشند.

امروزه با تلاش ها و مجاهدت های جان برکفان ناجا در سراسر میهن پهناور اسلامی،شاهد امنیتی مطلوب هستیم و در شهر و بخش آب پخش نیز اینگونه است.

ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی، از خدمات شجاعانه و هوشمندانه فرمانده و کارکنان خدوم و زحمتکش نیروی انتظامی در بخش آب پخش قدردانی نموده و امیدوارم همواره در پاسداری از خون شهیدان گرانقدر انقلاب، پیشبرد اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، برقراری نظم و امنیت در جامعه و خدمت شایسته به مردم، سربلند و پیروز باشند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*