۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » اسلایدر
پیام شهردار آب پخش بمناسبت هفته قوه قضائیه
پیام شهردار آب پخش بمناسبت هفته قوه قضائیه

پیام شهردار آب پخش بمناسبت هفته قوه قضائیه

شهردار آب پخش،در پیامی،هفته قوه قضائیه را تبریک گفت. متن پیام مهندس اعظم صمصامی بدین شرح است؛ جهت ارج نهادن به مقام والاى قضاء و قضاوت و تكريم از مقام شامخ شهيد مظلوم آيت الله دكتر بهشتى اولين مسئول دستگاه قضائى جمهورى اسلامى ايران،هفته اول تیرماه به عنوان هفته قوه قضائیه نامگذاری شده است. بی […]

شهردار آب پخش،در پیامی،هفته قوه قضائیه را تبریک گفت.

متن پیام مهندس اعظم صمصامی بدین شرح است؛

جهت ارج نهادن به مقام والاى قضاء و قضاوت و تكريم از مقام شامخ شهيد مظلوم آيت الله دكتر بهشتى اولين مسئول دستگاه قضائى جمهورى اسلامى ايران،هفته اول تیرماه به عنوان هفته قوه قضائیه نامگذاری شده است.

بی گمان؛ این قوه یکی از ارکان مهم اجرای عدالت، برقراری نظم و امنیت در جامعه و به عنوان پناهگاه مردم در نظام اسلامی به شمار می رود و بر این اساس؛ موفقیت آن، مایه مباهات برای کشور و ملت بزرگ ما محسوب می‌شود.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد وخاطره شهدای والامقام هفتم تیر و با ادای احترام به ارواح بلند آنان، فرارسیدن هفته قوه قضائیه را به کلیه پرسنل این قوه و بخصوص رئیس و کارکنان خدوم دادگاه عمومی بخش آب پخش تبریک می گویم و امیدوارم تمامی این عزیزان با مغتنم شمردن فرصت خدمتگزاری به مردم شریف، در راستای ایفای رسالت خطیر دستگاه قضا و صیانت از آرمان های مقدس شهدا که یقینا رضایت پروردگار قادر و متعال را در پی خواهد داشت، همواره کوشا و موفق باشند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*