۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » اسلایدر
  • شناسه : 1301
  • ۲۹ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۷
  • 73 بازدید
  • ارسال توسط :
بازدید مدیرکل امور اقتصادی و خدمات مالی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور از شهر آب پخش+تصاویر
بازدید مدیرکل امور اقتصادی و خدمات مالی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور از شهر آب پخش+تصاویر

بازدید مدیرکل امور اقتصادی و خدمات مالی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور از شهر آب پخش+تصاویر

مدیرکل امور اقتصادی و خدمات مالی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور با حضور در شهر آب پخش،از برخی پروژه ها و اماکن متعلق به شهرداری بازدید کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری آب پخش؛دکتر محسن کوشش تبار مدیرکل امور اقتصادی و خدمات مالی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور با همراهی مهندس بردستانی مدیرکل دفتر شهری و شوراهای استانداری،مهندس شفی خواه کارشناس این دفتر،مهندس تنگ ارمی بخشدار ،مهندس رضایی رئیس شورای شهر و مهندس مهرآوران شهردار آب پخش از برخی پروژه ها و اماکن متعلق به شهرداری بازدید نمودند.

دکتر کوشش تبار در این بازدید با تقدیر از خدمات صورت گرفته در سطح شهر آب پخش ابراز داشت:با توجه به مشکلات بودجه ای و غیره،این اقدامات قابل قبول است و جا دارد از شهردار محترم و مجموعه شهرداری قدردانی نمایم.

وی افزود:شهردار و رئیس محترم شورای شهر آب پخش پیگیری های خوبی در سطح سازمان جهت اخذ اعتبارات داشته اند و انشالله حمایت های لازم را جهت تخصیص اعتبار برای اجرای پروژه ها و طرح ها خواهیم داشت.

شهردار آب پخش نیز با تشکر از حضور دکتر کوشش تبار ابراز داشت:شهر آب پخش با توجه به شاخص جمعیتی بالا و گردشگر پذیر بودن نیاز به اهتمام ویژه دارد .

مهندس مهرآوران افزود:در بخش نرم افزاری و سخت افزاری نیز شهرداری با مشکلاتی روبروست و تقاضای ما تخصیص اعتبارات لازم جهت برطرف کردن مشکلات است.

رئیس شورای شهر آب پخش نیز با اشاره به موقعیت استراتژیک شهر آب پخش اظهار داشت:شهر آب پخش از شهرهای مهم و استراتژیک استان بوشهر است و از اماکن توریستی محسوب می شود.

مهندس رضایی افزود:شهرداری آب پخش علیرغم وجود مشکلات عدیده توانسته اقدامات موثری داشته باشد و رضایت شهروندان خوب را جلب نماید و شایسته است در تخصیص اعتبارات مورد توجه قرار گیرد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*