۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » اسلایدر
  • شناسه : 798
  • ۱۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۷
  • 225 بازدید
  • ارسال توسط :
پیام شهردار آب پخش بمناسبت روز دانش آموز و روز ملی مبارزه با استکبار جهانی
پیام شهردار آب پخش بمناسبت روز دانش آموز و روز ملی مبارزه با استکبار جهانی

پیام شهردار آب پخش بمناسبت روز دانش آموز و روز ملی مبارزه با استکبار جهانی

شهردار آب پخش بمناسبت ۱۳ آبان و روز دانش آموز پیامی صادر کرد. متن پیام مهندس اعظم صمصامی بدین شرح است؛ ۱۳آبان روز دانش آموز و روز ملی مبارزه با استکبار جهانی است، این روز، روز میعاد دانش‌آموزان تاریخ ایران اسلامی با شهیدان دانش‌آموز از آغاز نهضت امام خمینی(ره) تا شهیدان دفاع مقدس و نیز […]

شهردار آب پخش بمناسبت ۱۳ آبان و روز دانش آموز پیامی صادر کرد.

متن پیام مهندس اعظم صمصامی بدین شرح است؛

۱۳آبان روز دانش آموز و روز ملی مبارزه با استکبار جهانی است، این روز، روز میعاد دانش‌آموزان تاریخ ایران اسلامی با شهیدان دانش‌آموز از آغاز نهضت امام خمینی(ره) تا شهیدان دفاع مقدس و نیز همه دانش‌آموزانی که در سراسر جهان در راه مبارزه برای آرمان‌خواهی جان در راه عدالت نثار می‌کنند تا ریشه ظلم بر چیده شود.

در سیزدهم آبان ۵۸ دانشجویان انقلابی درحمایت از دانش‌آموزان شهید خود انقلابی بزرگ را با تسخیرلانه جاسوسی رقم زده و جهانیان قدرت و جسارت جوانان ایران زمین را تحسین کردند.

با شهادت حسین فهمیده و جوانانی پاک و نجیب از بیشه شجاعت و جوانمردی یعنی ایران عزیز،دنیا حسابی جداگانه برای آینده سازان کشور باز کرده و تلاش می کند روحیه خودباوری را از آنها بستاند،غافل از اینکه جوان ایرانی بصیر و آگاه است و با الگوپذیری از ائمه اطهار علیهم السلام مسیر صحیح و اصولی خود را تا رسیدن به قله های ترقی و پیشرفت طی خواهد کرد.

اینجانب این روز مبارک را به همه‌ی دانش‌آموزان عزیز و دانشجویان شهر آب پخش تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم و از مردم فهیم و نجیب نگین سبز استان دعوت می کنم تا با حضور در راهپیمایی۱۳ آبان، حماسه‌ایی آگاهانه خلق نمایند.

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*