۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار
پیام شهردار آب پخش بمناسبت روز آتش نشانی و خدمات ایمنی
پیام شهردار آب پخش بمناسبت روز آتش نشانی و خدمات ایمنی
در آستانه روز آتش نشانی؛

پیام شهردار آب پخش بمناسبت روز آتش نشانی و خدمات ایمنی

شهردار آب پخش در پیامی،هفتم مهرماه،روز آتش نشانی و خدمات ایمنی را تبریک گفت. متن پیام مهندس اعظم صمصامی بدین شرح است؛ بسمه تعالی   هفتم مهرماه روز آتش نشاني و خدمات ايمني، روز قدرداني از تلاش شبانه روزي آتش نشانان پر تلاش و ترويجگران فرهنگ ايمني و پيشگيري از حوادث و سوانح در سطح […]

شهردار آب پخش در پیامی،هفتم مهرماه،روز آتش نشانی و خدمات ایمنی را تبریک گفت.

متن پیام مهندس اعظم صمصامی بدین شرح است؛

بسمه تعالی

 

هفتم مهرماه روز آتش نشاني و خدمات ايمني، روز قدرداني از تلاش شبانه روزي آتش نشانان پر تلاش و ترويجگران فرهنگ ايمني و پيشگيري از حوادث و سوانح در سطح كشور مي باشد و یادآور زحمات بسیار سنگین و خدمات سخت و نفس‌گیر آنانی است که در راه نجات جان انسان ها از خود گذشتگی می کنند.

آتش نشانان با هدف نجات جان و مال انسان ها از حوادث،از جان خود گذشته و با دلاوری و رشادت می کوشند تا امید و شادی را برای آسیب دیدگان به ارمغان آورند.

نیروهای خدوم آتش نشانی شهرداری آب پخش با توکل بر خدا و حس انسان دوستانه خود،بارها در ماموریت های مختلف،انسانهایی را از مرگ نجات داده و از ضرر و زیان مردم جلوگیری کرده اند و این کار آنها علاوه بر آنکه وظیفه هر آتش نشان است مصداق بارز از خودگذشتگی و ایثار نیز محسوب می شود.

اينجانب ضمن تقدير و تشكر از خدمات شبانه روزي كليه آتش نشانان خدوم و زحمتكش كشور بویژه آتش نشانان شایسته شهر آب پخش، هفتم مهرماه روز آتش نشاني و ايمني را صميمانه به اين عزيزان تبريك و تهنيت عرض نموده، توفيق روزافزون و سلامتي  براي كليه آتش نشانان فداكار كشور از یزدان بخشاینده خواهان و  خواستارم.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*