۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار
  • شناسه : 1564
  • ۱۶ تیر ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۲
  • 339 بازدید
  • ارسال توسط :
عملیات اجرایی آسفالت معابر در سطح شهر آغاز شد+تصاویر
عملیات اجرایی آسفالت معابر در سطح شهر آغاز شد+تصاویر
شهردار آب پخش خبر داد؛

عملیات اجرایی آسفالت معابر در سطح شهر آغاز شد+تصاویر

شهردار آب پخش از آغاز عملیات اجرایی آسفالت معابر در سطح شهر خبر داد. به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای شهر آب پخش؛مهندس جعفر مهرآوران با اعلام این خبر اظهار داشت:بیش از ۱۵ کوچه و خیابان جهت آسفالته شدن آماده سازی شده و از امروز عملیات آسفالت معابر آغاز شده است. وی افزود:آسفالت معابر […]

شهردار آب پخش از آغاز عملیات اجرایی آسفالت معابر در سطح شهر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای شهر آب پخش؛مهندس جعفر مهرآوران با اعلام این خبر اظهار داشت:بیش از ۱۵ کوچه و خیابان جهت آسفالته شدن آماده سازی شده و از امروز عملیات آسفالت معابر آغاز شده است.

وی افزود:آسفالت معابر بر اساس اولویت بندی انجام و امروز بخشی از خیابان حافظ و کوچه صنوبر آسفالت می شود  و انشالله تلاش می کنیم تا آنجایی که مقدور است معابر آماده سازی شده را در این مرحله آسفالت نمائیم.

شهردار آب پخش با تقدیر از تلاش های نیروهای زحمتکش شهرداری ابراز داشت:کار در گرمای ۵۰ درجه بسیار سخت است و تنها عشق به شهر و زیباسازی محیط شهری و شهروندان می تواند انگیزه مضاعف به کارگران عزیز بدهد.

مهندس مهرآوران افزود:خود را خدمتگزار مردم می دانیم و عمران و آبادانی شهر را با همت بلند نیروهای شهرداری و همراهی خوب مردم عزیز مجدانه دنبال خواهیم کرد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*