۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار
  • شناسه : 107
  • ۱۶ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۱:۳۹
  • 1293 بازدید
  • ارسال توسط :

۴۳ میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی روستایی در آب‌پخش اختصاص یافت

تهران- ایرنا- رییس هیات مدیره اتحادیه لبنی ایران درباره خروج لبنیات از سبد مصرف خانوارها هشدار داد و گفت: گرانی فرآورده های لبنی ناشی از افزایش 2 تا 10 برابری قیمت مواد اولیه و هزینه های تمام شده تولید در 2 ماه گذشته است.

۴۳ میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی روستایی در آب‌پخش اختصاص یافت

بوشهر – بخشدار آب‌پخش گفت: ۴۳ میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی روستایی در آب‌پخش اختصاص یافت.

به گزارش خبرنگار مهر، علی مردانلو ظهر چهارشنبه در حاشیه بازدید از طرح های اشتغال‌زایی روستاهای بخش آب‌پخش اظهار داشت: توسعه اشتغال یکی از اولویت‌های مهمی دولت است که اعتبارات مناسبی به این بخش اختصاص یافته است.

وی افزود: دولت تدبیر و امید در زمینه اشتغال‌زایی روستایی تسهیلات بسیار مناسبی را در نظر گرفته و مصمم است به منظور جلوگیری از مهاجرت روستاییان به شهر و ایجاد روند مهاجرت معکوس، رونق تولید و کارآفرینی را به روستاهای کشور بازگرداند.

بخشدار آب‌پخش با اشاره به طرح های اشتغالزایی روستایی‌ آب‌پخش، تصریح کرد: سردخانه ۲۰۰۰ تنی در محدوده روستای چهاربرج مبلغ ۳۰ میلیارد ریال، کارگاه بسته بندی خرما در روستای چهاربرج مبلغ پنج میلیارد ریال و پرواربندی گوساله در روستای میاندشت مبلغ هشت میلیارد ریال با پیشرفت بالای ۸۰% از تسهیلات کم بهره روستایی از طریق بانک کشاورزی و صندوق کارآفرینی امید بهره‌مند شده‌اند.

وی اضافه کرد: با تکمیل نهایی و بهره‌برداری این پروژه‌ها در آینده‌ای نزدیک زمینه اشتغال ۲۵ نفر را بصورت مستقیم و بالغ بر ۲۰۰ نفر را بصورت غیر مستقیم فراهم می آورند.

مردانلو افزود: علاوه بر این طرح ها، تسهیلات فوق به متقاضیان مشاغل خرد روستایی نیز در قالب دامپروری و دامداری سنتی و سایر مشاغل دیگر نیز در حال پرداخت است.

برچسب ها

1 دیدگاه

  1. رهبرفرزانه مادرتمامي مقاطع قبل ازانقلاب وچ بعدازانقلاب زجرهاي آن راكشيده وبخاطرهمين زجرهاست ك حرف اولش درفرمايشاتشون مردم است

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*